Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Red Rooms

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Hey There!

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Black Is King

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½