RandomMr411 has logged 29 entries for films during July 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★★
Edit this entry  
30
Lights Out

Lights Out

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Captain Fantastic

Captain Fantastic

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★
Edit this entry  
29
Batman: The Killing Joke

Batman: The Killing Joke

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★
Edit this entry  
27
The Legend of Tarzan

The Legend of Tarzan

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Nerve

Nerve

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★½
Edit this entry  
25
Lights Out

Lights Out

2013
×
★★★½
Edit this entry  
25
Lights Out

Lights Out

2013
×
★★★★
Edit this entry  
25
Lights Out

Lights Out

2013
×
★★★
Edit this entry  
25
Viral

Viral

2016
×
Edit this entry  
24
Lights Out

Lights Out

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mower Minions

Mower Minions

2016
×
★★
Edit this entry  
23
Clown

Clown

2014
×
★★★
Edit this entry  
23
The Girl in the Photographs

The Girl in the Photographs

2015
×
★★½
Edit this entry  
23
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Central Intelligence

Central Intelligence

2016
×
★★★½
Edit this entry  
18
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Drillbit Taylor

Drillbit Taylor

2008
×
★★★½
Edit this entry  
09
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Darkness

The Darkness

2016
×
½
Edit this entry  
06
Race

Race

2016
×
★★★
Edit this entry  
05
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry