• The Andy Baker Tape

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Third Saturday in October

  • The Third Saturday in October Part V

  • Chicken House

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Wesens

  • Incantation

    ★★★½

  • Bitch Ass

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • Studio 666

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • The Outwaters

    ★★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • The Sky Is Everywhere

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • The Runner

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Honeycomb

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

  • Louis C.K.: Sorry

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Project Space 13

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Black Friday

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Duyster

  • Miracle Valley

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Landlocked

    ★★★★

  • Malibu Horror Story

  • The Rescue

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Murder Podcast

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • This is GWAR

  • Squid Game

    ★★★½

  • Sam Morril: Full Capacity

    ★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★½