• Shattered

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Echoes of the Past

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Injustice

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • My Son

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★★

  • Mora

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Lamb

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Val

  • Black Widow

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Loki

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Man of God

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • UV - A resistance story

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Human Voice

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Unknown Origins

    ★★

  • The War with Grandpa

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★½

  • Unhinged

    ★★½