Sort by
  • Mufasa: The Lion King

    ½

  • Barbie

  • Laal Singh Chaddha

  • Purple Hearts

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Dune

  • King Richard

  • The Kissing Booth 3

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Music

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Holidate

    ★★

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • We Are Who We Are

  • The Babysitter: Killer Queen

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

  • The Kissing Booth 2

  • If Anything Happens I Love You

  • Artemis Fowl

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★

  • The Half of It

    ½

  • Dangerous Lies

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Corona Zombies

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★

  • Stargirl

    ★½

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ½

  • Captain Underpants: Epic Choice-o-rama

    ★★½

  • Lamp Life

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Cuties

    ½

  • The Turning

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Cats

    ½

  • The Summers of IT: Chapter Two

  • Little Women

    ★★★★

  • Black Christmas

    ½

  • 1917

    ★★★½

  • Tasteless

  • Klaus

    ★★★½

  • The Addams Family

    ½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Wave

    ★★★