Sort by

RastaSpongebob has logged 67 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
No One Will Save You

No One Will Save You

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Creep

Creep

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
19
The Social Network

The Social Network

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
30
You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Bottoms

Bottoms

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
12
The Wandering Earth

The Wandering Earth

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
30
The Magic Roundabout

The Magic Roundabout

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
They Cloned Tyrone

They Cloned Tyrone

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Barbie

Barbie

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Past Lives

Past Lives

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Elemental

Elemental

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
19
The Flash

The Flash

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Transformers: Rise of the Beasts

Transformers: Rise of the Beasts

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Boys Love

Boys Love

2006
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Anatomy of a Fall

Anatomy of a Fall

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
30
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Fast X

Fast X

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Santa Paws 2: The Santa Pups

Santa Paws 2: The Santa Pups

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
07
The Thinning

The Thinning

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Are You There God? It's Me, Margaret.

Are You There God? It's Me, Margaret.

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
02
One Flew Over the Cuckoo's Nest

One Flew Over the Cuckoo's Nest

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Witches of Eastwick

The Witches of Eastwick

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Ghosted

Ghosted

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Beau Is Afraid

Beau Is Afraid

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Interstellar

Interstellar

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Suzume

Suzume

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Red, White & Royal Blue

Red, White & Royal Blue

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Murder Mystery 2

Murder Mystery 2

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Tales from the Hood

Tales from the Hood

1995
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Louis Tomlinson: All of Those Voices

Louis Tomlinson: All of Those Voices

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
27
The Willoughbys

The Willoughbys

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Valiant

Valiant

2005
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Doogal

Doogal

2006
×
½
Read the review Edit this entry  
15
65

65

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Scream

Scream

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Little Nicky

Little Nicky

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
10
The Onion Movie

The Onion Movie

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Suicide Squad: Hell to Pay

Suicide Squad: Hell to Pay

2018
×
½
Read the review Edit this entry