Sort by

Ray has logged 12 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Man Who Invented Christmas

The Man Who Invented Christmas

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Justice League

Justice League

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Only the Brave

Only the Brave

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Breathe

Breathe

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
Read the review Edit this entry