Sort by
  • EIN SOF

    ★★

  • Enter the Drag Dragon

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★

  • Killer Sally

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Reflect

    ★★★★

  • Viking

    ★★★★★

  • N’xaxaitkw

  • The Menu

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★★½

  • I Like Movies

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Women Talking

    ½

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Maiden

    ★★★★

  • Barbarian

  • Nope

    ★★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Rocket Fuel

  • Family Game

    ★★★★

  • The Debutante

    ★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • 11

    ★★★★

  • Elvis

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Falcon Lake

    ★★½

  • The Worst Ones

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Letter to a Pig

    ½

  • Thing from the Factory by the Field

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Left Hand

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

  • To Leslie

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Three Months

  • The Batman

    ★★★★½

  • That Kind of Summer

    ½

  • Jackass Forever

  • The African Desperate

    ½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Babysitter

    ★★★★½

  • Sharp Stick

  • Starfuckers

    ★★★½

  • Zoon

    ★★★★½

  • Breaking

    ★★½

  • The Dog’s Leash

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ½

  • Cuber

    ★★★★½

  • Scream

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Slouch

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Memoria

    ½

  • Song for the New World

  • Maya at 24

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★★½