Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Sick

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Home Team

    ★★★

  • Retrograde

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Master

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Gold

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Our Father, the Devil

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Cathedral

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • El Planeta

    ★★★★

  • Passing

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Education

    ★★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½