Sort by
  • A Not So Merry Christmas

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Friday the 12th

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Athena

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • My Fake Boyfriend

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • POU 2: NHAR

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • KinnPorsche: The Series

    ★★★½

  • Cobalt Blue

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • POU: Never say Nhar!

    ★★★½

  • The Invisible Thread

    ★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Bubble

    ★★★★

  • Shut In

    ★½