Sort by
  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • 15 Cameras

    ★★★★½

  • Freelance

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★½

  • Your Lucky Day

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★★

  • Zombie Town

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • All Fun and Games

    ★★

  • Retribution

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★★★

  • The Moon

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★½

  • The Flood

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Quicksand

    ★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • God Is a Bullet

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Pollen

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Kill Her Goats

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Phenomena

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Appendage

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Little Bone Lodge

    ★★★★★

  • Unseen

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • History of the World, Part II

    ★★★½

  • 65

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★★

  • Die Hart

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • The Strays

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Pathaan

    ★★★★½

  • The Wandering Earth II

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • You People

    ★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • Plane

    ★★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • The Old Way

    ★★★½

  • Transfusion

    ★★★½

  • The Deal

    ★½