Sort by

Ryan has logged 10 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Scarface

Scarface

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry