• F9

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Tentacles

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Ultimate Playlist of Noise

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Antebellum

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Irresistible

    ★★

  • Long Gone Summer

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Underwater

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Noelle

    ★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • VFW

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Harriet

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Batman: Hush

    ★★

  • The Wretched

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Men in Black: International

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½