Reagan has logged 61 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
In The Heights

In The Heights

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
In The Heights

In The Heights

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
In The Heights

In The Heights

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Loop

Loop

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Purl

Purl

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Out

Out

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Us Again

Us Again

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Two Distant Strangers

Two Distant Strangers

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Romy and Michele's High School Reunion

Romy and Michele's High School Reunion

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Descendants 3

Descendants 3

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
iParty with Victorious

iParty with Victorious

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Bad Black

Bad Black

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★
Edit this entry  
07
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Edit this entry  
27
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★★½
Edit this entry  
24
iCarly: iGo to Japan

iCarly: iGo to Japan

2008
×
★★★
Edit this entry  
23
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★
Edit this entry  
23
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Book of Life

The Book of Life

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Bamboozled

Bamboozled

2000
×
Read the review Edit this entry  
15
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Boyz n the Hood

Boyz n the Hood

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
Read the review Edit this entry  
01
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Ghost of the Hotel

The Ghost of the Hotel

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
BLASTING CAPS

BLASTING CAPS

2006
×
Read the review Edit this entry  
10
BEEPER

BEEPER

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Ghost of the Hotel

The Ghost of the Hotel

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry