Reagan has logged 16 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Ghost of the Hotel

The Ghost of the Hotel

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
BLASTING CAPS

BLASTING CAPS

2006
×
Read the review Edit this entry  
10
BEEPER

BEEPER

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Ghost of the Hotel

The Ghost of the Hotel

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★
Edit this entry  
04
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Outcasts

The Outcasts

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
17 Again

17 Again

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Failure

Failure

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Flower

Flower

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Ratatouille: The TikTok Musical

Ratatouille: The TikTok Musical

2021
×
★★
Read the review Edit this entry