• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • The Third Day

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • The Binge

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • The Tax Collector

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • Force of Nature

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Debt Collectors

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Capone

    ★★★

  • I Know This Much Is True

    ★★★

  • Arkansas

    ★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Extraction

    ★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Plot Against America

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • ZeroZeroZero

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★½

  • Downhill

    ★★½

  • Relic

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★

  • The Turning

    ★★½

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Outsider

    ★★★½

  • My Spy

    ★★½

  • Underwater

    ★★★

  • The Grudge

    ★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Noelle

    ★★