• Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★½

  • F9

    ★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Monster Hunter

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Come Play

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★