• Not Alone in Here

  • Scoob!

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Capone

    ★★

  • The Happy Days of Garry Marshall

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • The Eddy

    ★★★½

  • New York New York

    ★★★

  • Becoming

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • All Day and a Night

    ★★★

  • Dangerous Lies

    ★★

  • A Secret Love

    ★★★

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★

  • My Darling Vivian

    ★★★

  • Waffle

    ★★½

  • The Voice in Your Head

    ★★½

  • Still Wylde

    ★★

  • Runon

    ★★★

  • TFW No GF

  • Hiplet: Because We Can

    ★★★

  • Face to Face Time

    ★★½

  • Call Center Blues

    ★★★

  • A Period Piece

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★

  • Take Me to the World: A Sondheim 90th Birthday Celebration

  • Extraction

    ★★½

  • Happiness Continues

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • The Longest War

    ★★★

  • One World: Together at Home

    ★★½

  • Rising High

    ★½

  • Earth and Blood

    ★★½

  • Sesame Street: Elmo's Playdate

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★½

  • Love Wedding Repeat

    ★★★

  • LA Originals

    ★★★

  • Soft

    ★★½

  • A Modern Farewell

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

    ★½

  • Shadowed

  • Father Of The Bride

    ★★★

  • Circus Person

    ★★½

  • Uncorked

    ★★★½

  • Single

    ★★½

  • Modern Whore

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Burning Dog

    ★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★

  • Stargirl

    ★★

  • Mulan

    ★★½

  • The Banker

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Undine

    ★★½

  • Time to Hunt

    ★★★½

  • Broken Bird

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ★★½

  • Colette

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½