Sort by
  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • Pain Hustlers

    ★½

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Zoey 102

    ★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Dive

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Dungeon

    ★½

  • Paint

    ★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Play Dead

    ★½

  • Bed Rest

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • My Dead Body

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Matriarch

    ★★

  • Maxine

    ★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Margaux

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Wifelike

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Swallowed

    ★★★½

  • The Summoned

    ★½

  • Men

    ★★★

  • Candy

    ★★★½

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★

  • National Treasure, National Disgrace: Savill, Harris & Hall

    ★★★

  • The Girl from Plainville

    ★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★★

  • No Exit

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Harley & Katya

    ★★★

  • Single Black Female

    ★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½