Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • If These Walls Could Sing

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Dual

    ★★★½