• Eyes Wide Shut

    ★★★½

  • Faster, Pussycat! Kill! Kill!

    ★★★½

  • Overboard

    ★★★½

  • Paprika

    ★★★½

  • Jawbreaker

    ★★★½

  • Lust

    ★★★½

  • Vivre Sa Vie

    ★★★½

  • Viva

    ★★★½

  • Barbarella

    ★★★½

  • The Young Girls of Rochefort

    ★★★½

  • What a Girl Wants

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★½

  • Secretary

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★½

  • Hard Candy

    ★★★½

  • Paths of Glory

    ★★★½

  • The Color of Pomegranates

    ★★★½