Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Elevator Game

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Bad Things

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Mother, May I?

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★