Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Dive

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Tell It Like a Woman

    ★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • To whom close their eyes

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Godland

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Time Theorem

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

  • Northern Skies Over Empty Space

  • Robe of Gems

    ★★★★

  • Lullaby

    ★★★★

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • House of Gucci

    ★★

  • A Mouthful of Air

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

  • Zeria

    ★★★

  • The Manor

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Bones

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

  • Oxygen

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • CODA

  • The Human Voice

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

  • Little Women

  • Rattlesnake

  • Workforce

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Assistant

  • Marriage Story

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★