• Burrow

    ★★★★★

  • The Croods

    ★★★★½

  • Omelette

    ★★★★★

  • Meet Me in St. Louis

    ★★★★★

  • Fatal Attraction

    ★★★★★

  • Something Borrowed

    ★★★★½

  • Christmas, Again

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • John Tucker Must Die

    ★★★★

  • Twilight

    ★★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding

    ★★★★½

  • 27 Dresses

    ★★★★½

  • Halloweentown High

    ★★★★