isa has logged 18 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Edit this entry  
24
Date Night

Date Night

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Look Who's Talking

Look Who's Talking

1989
×
Read the review Edit this entry  
15
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Purge

The Purge

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Nerve

Nerve

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
Persepolis

Persepolis

2007
×
★★★★
Edit this entry  
27
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Life of David Gale

The Life of David Gale

2003
×
★★★½
Edit this entry  
16
Front of the Class

Front of the Class

2008
×
★★★
Edit this entry  
09
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Edit this entry  
13
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
Read the review Edit this entry  
18
D.E.B.S.

D.E.B.S.

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
Edit this entry  
03
White Chicks

White Chicks

2004
×
Edit this entry  
12
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★
Edit this entry  
14
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★½
Edit this entry