• Seven Days War

    ★★★½

  • Hush

    ★★★½

  • The Life of David Gale

    ★★★½

  • Resident Advisors

    ★★★½

  • What If

    ★★★½

  • The Giver

    ★★★½

  • Love, Rosie

    ★★★½

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • Girl, Interrupted

    ★★★½

  • The Perfection

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Heathers

    ★★★½

  • Easy A

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½