• Hubie Halloween

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★

  • High Score

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Capone

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • The Hunt

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Countdown

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Eli

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★

  • The Platform

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Fanatic

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Hoax

    ★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Ready or Not

    ★★

  • Place

    ★★

  • The Wretched

    ★★★

  • 1BR

    ★★★

  • Farce

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

  • Satanic Panic

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Ma

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★

  • Deodato Holocaust

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Chernobyl

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★