Sort by
  • Wedding Season

    ★★★½

  • Up in the Air

    ★★★½

  • Monte Carlo

    ★★★½

  • Persuasion

  • Bleed for This

    ★★

  • Pride

    ★★★★

  • Anatomy of a Scandal

    ★★

  • The Lincoln Lawyer

    ★★★

  • Love & Gelato

    ★★

  • In the Loop

    ★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • In Bruges

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Man Up

    ★★½

  • Crashing

    ★★½

  • Hairspray

    ★★