• Licorice Pizza

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Lamb

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Sucker Punch

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★