Sort by
  • Crimes of the Future

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Little Women

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Okja

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Split

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★

  • The Imitation Game

    ★★★★★

  • It Follows

    ★★★★

  • Predestination

    ★★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Boyhood

    ★★★★★

  • The Babadook

    ★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • Her

    ★★★★★

  • The Way Way Back

    ★★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★★

  • Midnight in Paris

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Easy A

    ★★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Kick-Ass

    ★★★★★