Sort by
  • Tau

    ★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • My Cousin Vinny

    ★★★★½

  • Risky Business

    ★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Maurice

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Jurassic World

    ★★½

  • What a Girl Wants

    ★★★

  • Wilde

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★★

  • Muppet Treasure Island

    ★★★½