Sort by
  • Anyone But You

  • Candy Cane Lane

  • The Color Purple

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • A Murder at the End of the World

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Fellow Travelers

    ★★½

  • Chappelle's Home Team - Luenell: Town Business

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★

  • The Burial

    ★★★

  • Dream Scenario

  • Solo

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Never Let Him Go

    ★★★½

  • Hit Man

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★

  • Maestro

  • NYAD

    ★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • El Conde

  • Rustin

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★½

  • Just the Two of Us

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★½

  • SmartLess: On the Road

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • The Nature of Love

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Monster

    ★★½

  • Fast X

  • Book Club: The Next Chapter

  • A Small Light

    ★★★½

  • Dead Ringers

    ★★½

  • Tiny Beautiful Things

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Essex County

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Being Mary Tyler Moore

  • Down Low

    ½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Shoulder Dance

    ★★½

  • Afire

    ★★

  • Reality

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • 80 for Brady

  • Passages

    ★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★

  • Rotting in the Sun

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★

  • Eileen

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Fair Play

    ★★★