• Te Deseo Lo Mejor

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • 13 Fanboy

    ★★

  • Matando Cabos 2: La Máscara del Máscara

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★

  • Zombi VIII: Urban Decay

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Ok, It's Fine

    ★★★½

  • Return To Splatter Farm

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • New Order

    ★★

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • La terrible bestia sangrienta

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Spree

    ★★★★

  • Cuties

    ½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Black Christmas

    ½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crazy Weekend

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Glass

    ★★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Halloween

  • Monster Invaders from Space

    ½

  • Roma

  • Climax

    ★★★★½

  • Death Wish

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★½

  • It

    ★★★½

  • Leatherface

    ½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★

  • My Friend Dahmer

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • Split

    ★★★