• Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • No Sudden Move

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla Singular Point

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • OPAL

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Soul

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • WHAT CODEC SHOULD I USE?

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Slaxx

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Showtime

  • Host

  • Unhinged

    ★★★

  • Ava

  • Coming Out

  • Da 5 Bloods

  • Separation

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Possessor

    ★★★