Sort by
  • Run Rabbit Run

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Ceremony

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Sucker

    ★½

  • Girls Night In

    ★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Rounding

    ★★

  • Swept Under

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • O, GLORY!

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★★

  • Resurrection

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Unheimlich

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Dinner After

    ★★★★½

  • GUTS

    ★★★★★

  • Inheritance

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Thumb

    ★★★½

  • The Last Supper

    ★★

  • Marked

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • A Chiara

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • We Need to Do Something

    ½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Last Marriage

    ★★½