• Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★½

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★

  • The Ripper

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Prom

    ★★

  • Shawn Mendes: Live in Concert

    ★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Justin Bieber: Next Chapter

    ★★½

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Buiten is het Feest

    ★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Clouds

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Fatman

  • Freaky

    ★★

  • Antonie en Merlijn: 10 years later

    ★★★

  • Buladó

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Ammonite

    ★★

  • The World to Come

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Honest Thief

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • Rogue

    ★★½

  • My Brother Jordan

    ★★★

  • Work It

    ★½

  • Made in Italy

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Peninsula

    ★★

  • Showbiz Kids

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★

  • The Secret Garden

    ★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • Ava

    ★★

  • Force of Nature

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★½

  • The Rental

    ★★

  • Frida Kahlo

    ★★★

  • Rundfunk: Jachterwachter

  • The High Note

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Trial by Media

    ★★★

  • Becoming

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Happiness Continues

    ★★★½

  • The Secret: Dare to Dream