• Mystic River

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Cairo Station

    ★★½

  • Akira

    ★★½

  • Cool Kids Don't Cry

    ★★½

  • Regret!

    ★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • Ten Canoes

    ★★½

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Buiten is het Feest

    ★★½

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★½

  • Workers Leaving the Lumière Factory

    ★★½

  • Justin Bieber: Next Chapter

    ★★½

  • Christmas with the Kranks

    ★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★½

  • The Disappearance of Madeleine McCann

    ★★½