• The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★

  • Term Life

    ★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • The Sweet Hereafter

    ★★

  • Mulan

    ★★

  • Barry

    ★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★

  • The Sprinkler Sprinkled

    ★★

  • Baby's Meal

    ★★

  • Justin Bieber's Believe

    ★★

  • Ammonite

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • Studio 100 Sprookjes Musicals - Doornroosje met K3

    ★★

  • Freaky

    ★★

  • A Princess for Christmas

    ★★

  • Rebecca

    ★★

  • The Tears of Maria Machita

    ★★