• Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Little Blond Death

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Waitress

    ★★★½

  • The Brain That Changes Itself

    ★★★½

  • Red Aninsri; Or, Tiptoeing on the Still Trembling Berlin Wall

    ★★★½

  • Black Girl

    ★★★½

  • Man with a Movie Camera

    ★★★½

  • Bombshell: The Hedy Lamarr Story

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Critique of Separation

    ★★★½

  • Buladó

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Antonie Kamerling: De dood van een vage prins

    ★★★½

  • Life Is Beautiful

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Ripper

    ★★★½