• Oslo, August 31st

    ★★★★★

  • Mirror

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Carol

    ★★★★★

  • Wildlife

    ★★★★★

  • Persona

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Columbus

    ★★★★★

  • Lovesong

    ★★★★★

  • Her

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • Psycho

    ★★★★★

  • Stoker

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★