Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½