• Men

    ★★★★

  • Family Camp

    ★½

  • Firestarter

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Aviary

    ★½

  • Memory

    ★★

  • Virus:32

    ★★½

  • Father Stu

    ★★

  • Basement

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★

  • The Twin

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Night's End

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Deep Water

  • Umma

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • Big Gold Brick

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Kimi

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Blacklight

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Slapface

    ★½

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Home Team

    ★★

  • Hatching

    ★★½

  • Redeeming Love

  • The Tiger Rising

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Borrego

    ★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Daughter

    ★★

  • The Wasteland

    ★★½

  • The 355

  • American Underdog

    ★★★★

  • A Journal for Jordan

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Rumble

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • National Champions

    ★★

  • The Hating Game

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • An Intrusion

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Repeat

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★