Sort by
  • Knives Out

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★