Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Egghead & Twinkie

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Lonely Castle in the Mirror

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★

  • Hellraiser

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★