Sort by

rhonig has logged 10 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
All That Jazz

All That Jazz

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Katherine Ryan: Glitter Room

Katherine Ryan: Glitter Room

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Paths of Glory

Paths of Glory

1957
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry