Sort by

rhonig has logged 13 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Contact

Contact

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Wonderful Story of Henry Sugar

The Wonderful Story of Henry Sugar

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
No One Will Save You

No One Will Save You

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Dumb Money

Dumb Money

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
About Time

About Time

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Haunting in Venice

A Haunting in Venice

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Just Like Heaven

Just Like Heaven

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Visit

The Visit

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
They Cloned Tyrone

They Cloned Tyrone

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry