Sort by
  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • NE Corridor

    ★★★★

  • Remote

  • The Munsters

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Walk Up

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Trenque Lauquen

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • EO

  • Cool Blue Car

    ★★

  • The Northman

    ★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The United States of America

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Utama

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Impersonator

    ★★★½

  • Editing

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Bones

    ★★★

  • Il Buco

    ★★★★

  • Sundown

    ★★½

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Cathedral

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • A New Old Play

    ★★★★

  • The Sacred Spirit

    ★★★★

  • Our Eternal Summer

    ★★★½

  • From the Planet of the Humans

    ★★½

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Vortex

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • In Front of Your Face

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • France

    ★★★½