Rich has logged 14 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Holding the Man

Holding the Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Domestics

The Domestics

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Silence

The Silence

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Enemy

Enemy

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry