• Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • False Positive

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Sound of Violence

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Creation Stories

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • We Still Say Grace

    ★★½

  • Spell

    ★★★

  • The Nights Before Christmas

    ★½

  • Concrete Plans

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Archenemy

    ★★★½

  • Books of Blood

    ★½

  • Spontaneous

    ★★½

  • The Call

  • Console Wars

    ★★★

  • Violation

    ★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • Slaxx

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • The Tax Collector

    ★★

  • Cut Throat City

    ★★

  • She Dies Tomorrow

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Rental

    ★★½

  • Capone

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Fried Barry

    ★★★½

  • Alone

    ★★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Relic

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★

  • His House

    ★★★★

  • Underwater

    ★★½

  • Hammer

    ★★★

  • Black Christmas

  • Trick

    ½

  • Savage

    ★★★

  • Muscle

    ★★★★

  • The Wave

    ★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • Butt Boy

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Calm with Horses

    ★★★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★★

  • Blood Quantum

    ★★

  • Death of a Vlogger

    ★★★

  • Burn

    ★★½