• Happening

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Night

    ★★★★½

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★★

  • Upcoming Summer

    ★★★½

  • France

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Before Next Spring

    ★★★★

  • Madalena

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Are You Lonesome Tonight?

    ★★★★

  • The Goldfish: Dreaming of the Sea

    ★★★½

  • French Water

    ★★★

  • BLUE

    ★★★

  • Time

    ★★★½

  • Whale Island

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Limbo

    ★★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★

  • Introduction

    ★★★★½

  • Drifting

    ★★★½

  • Nian

    ★★★

  • Bipolar

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • The Nightwalk

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★

  • One Second

    ★★★★★

  • Puparia

    ★★★½

  • 13

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Ola

    ★★★½

  • Short Vacation

    ★★★½

  • Fighter

    ★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★

  • The Sail of Cinema

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Colza

    ★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • My Missing Valentine

    ★★★★

  • Maverick Modigliani

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • In Between Dying

    ★★★★½

  • 76 Days

    ★★★★½

  • Mama

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Night in Paradise

    ★★★½

  • The Lonely 19:00

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Eight Hundred

    ★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★½

  • Mickey on the Road

    ★★★

  • Homemade

    ★★★

  • An Insignificant Affair

    ★★★

  • Victim(s)

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Wife of a Spy

    ★★★★½

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★★★

  • Visit

    ★★★

  • Tigertail

    ★★★

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★½

  • The Hater

    ★★★½

  • The Woman Who Ran

    ★★★★½

  • Bad Tales

    ★★★

  • Time to Hunt

    ★★★

  • The Calming

    ★★★★½